Réka elmegy bulizni, felszed egy csávót és egy nagyon menő egyéjszakás kaland lesz belőle. Megfejtettem. ennyi.
Igen, kb. nekem is ennyi jött le a képekből, mint Dórinak. De egyéjszakás? Hmm... jaj hogy fog nekem Adam hiányozni. :'(
Réka elmegy bulizni, felszed egy csávót és egy nagyon menő egyéjszakás kaland lesz belőle. Megfejtettem. ennyi.
VálaszTörlésIgen, kb. nekem is ennyi jött le a képekből, mint Dórinak.
VálaszTörlésDe egyéjszakás? Hmm... jaj hogy fog nekem Adam hiányozni. :'(