2012. január 26., csütörtök

51. Képek

Hello!


Holnap jön a fejezet, ha minden úgy jön össze, ahogy elterveztem. De előtte itt vannak a képek...
Jó találgatást!! :D

***

"Minden este kitéptelek a szívemből, de te reggelre újra ott voltál."

***















2 megjegyzés:

  1. Réka elmegy bulizni, felszed egy csávót és egy nagyon menő egyéjszakás kaland lesz belőle. Megfejtettem. ennyi.

    VálaszTörlés
  2. Igen, kb. nekem is ennyi jött le a képekből, mint Dórinak.
    De egyéjszakás? Hmm... jaj hogy fog nekem Adam hiányozni. :'(

    VálaszTörlés