2012. január 12., csütörtök

50. Képek

Hello!


Holnap jön a fejezet, mert hála a mai napnak, sikerült befejeznem, szóval szombatnál előbb érkezik... :D
És hát akkor a képek... Azt, hiszem, magukért beszélnek...


 ***










2 megjegyzés:

  1. Hmm.. ezeket a képeket addig amíg nem olvastam a fejezetet csak te érted. Ötletem sincs. XD
    De ez a depresszív állapot ami sugárzik a képekből nagyon nincs ínyemre....
    várom a holnapot!

    VálaszTörlés
  2. Na elmondom én, hogy mi lesz itt.
    Egy szex Adammel, de aztán valamiért el kell mennie valahova. És Réka egyedül érzi majd magát és rájön, hogy a barátai nélkül már semmi sem az igazi és kibékül a lányokkal. UGYE?

    VálaszTörlés