Holnap jön a fejezet, mert hála a mai napnak, sikerült befejeznem, szóval szombatnál előbb érkezik... :D És hát akkor a képek... Azt, hiszem, magukért beszélnek...
Hmm.. ezeket a képeket addig amíg nem olvastam a fejezetet csak te érted. Ötletem sincs. XD De ez a depresszív állapot ami sugárzik a képekből nagyon nincs ínyemre.... várom a holnapot!
Na elmondom én, hogy mi lesz itt. Egy szex Adammel, de aztán valamiért el kell mennie valahova. És Réka egyedül érzi majd magát és rájön, hogy a barátai nélkül már semmi sem az igazi és kibékül a lányokkal. UGYE?
Hmm.. ezeket a képeket addig amíg nem olvastam a fejezetet csak te érted. Ötletem sincs. XD
VálaszTörlésDe ez a depresszív állapot ami sugárzik a képekből nagyon nincs ínyemre....
várom a holnapot!
Na elmondom én, hogy mi lesz itt.
VálaszTörlésEgy szex Adammel, de aztán valamiért el kell mennie valahova. És Réka egyedül érzi majd magát és rájön, hogy a barátai nélkül már semmi sem az igazi és kibékül a lányokkal. UGYE?