Két dolog miatt írok most!
Az egyik: Kaptam egy díjat drága Gitkámtól!!
Köszönöm neki!!
Akiknek továbbküldöm:
http://timsi-novellak.blogspot.com/ Timsi mindkét blogjának!
http://valoszinutlen.blogspot.com/ Nillának
http://csapokettobetsy.blogspot.com/ Betsinek
A másik dolog:
Úgy gondoltam, mivel holnap kérdéses, hogy mikor tudok fenn lenni, ma rakok fel részt. De ez most elmarad, és elnapoljuk a friss részt is, érdeklődés hiányában. Eddig mindig volt 2-3 kommi, ami nekem bőven elég volt, soha nem hisztiztem miatta, de most csak egy van, szóval erről ennyit. Még nem tudom, mikor lesz friss.
További szép napot mindenkinek!!
Köszönöm! :)
VálaszTörlésps.: a TL új fejezete felkerült, remélem tetszeni fog. Most pedig összehozok egy épkézláb kommit ahhoz a búcsúzós fejezethez. :)
pusz
Szia!
VálaszTörlésNa már! :'(
Ne tedd ezt velem... Ezzel minket büntetsz ám.
Gyerünk mindenki komizni kell!
Mérges leszek. :(