2010. december 3., péntek

Díj! :D

Sziasztok!

Két dolog miatt írok most!

Az egyik: Kaptam egy díjat drága Gitkámtól!!
Köszönöm neki!!

Akiknek továbbküldöm:

http://timsi-novellak.blogspot.com/ Timsi mindkét blogjának!

A másik dolog:
Úgy gondoltam, mivel holnap kérdéses, hogy mikor tudok fenn lenni, ma rakok fel részt. De ez most elmarad, és elnapoljuk a friss részt is, érdeklődés hiányában. Eddig mindig volt 2-3 kommi, ami  nekem bőven elég volt, soha nem hisztiztem miatta, de most csak egy van, szóval erről ennyit. Még nem tudom, mikor lesz friss.

További szép napot mindenkinek!!

2 megjegyzés:

  1. Köszönöm! :)
    ps.: a TL új fejezete felkerült, remélem tetszeni fog. Most pedig összehozok egy épkézláb kommit ahhoz a búcsúzós fejezethez. :)
    pusz

    VálaszTörlés
  2. Szia!

    Na már! :'(
    Ne tedd ezt velem... Ezzel minket büntetsz ám.
    Gyerünk mindenki komizni kell!
    Mérges leszek. :(

    VálaszTörlés