2010. december 6., hétfő

Egy kis előzetes!

Sziasztok!
Mivel időközben összejött 3 komi (aminek én nagyon örülök és köszönöm Gitkának, Timsinek és Keshának), úgy gondoltam rakok fel egy kis részletet a 28. részből! Gitka kitartása és Mikulás alkalmából megenyhültem. Szombaton hozom a fejezetet, mert addig sajna tanulnom kell. (Pszichológia vizsga nem épp a szíven csücske!)
Szóval itt a mini részlet:

"-          Szia. Milyen napod volt? – mondtam egy puszi után. Még mindig körbe röhögve a fejemet.
-          Szia. Semmi nem volt. – olyan komor volt, mint még soha.
-          Valami baj van? Olyan rossz kedved van?
-          Nem, nincs semmi. Csak fáradt vagyok. Jut eszembe, milyen napod volt?
-          Egész jó. Megismerkedtem közelebbről két emberkével, volt három tűrhető előadásom. hát asszem ennyi.
-          Az jó. Baj lenne, ha most elmennék fürdeni és lefeküdnék utána. Kivagyok!
-          De még csak 7 óra van?! De nem baj. Majd holnap átjövök és csinálunk valamit.
-          Jól van. Majd holnap!

És ennyi. A következő héten ugyanez volt. Minden nap. Fáradt volt, nem volt kedve, nincs most ideje. Egy héten keresztül. Péntekig bírtam. Feladtam a harcot, hogy küzdjek minden együtt töltött percért. " 

Tudom ez egy gonosz részlet, de ezzel is csak a kíváncsiságotokat szeretném fokozni, hátha akkor nem kell ilyen sokat várnom a komikra!!
 
Pusz

4 megjegyzés:

  1. (L) Nagyon!
    És tényleg gonosz vagy....

    VálaszTörlés
  2. Véégre! :) De megint szombatig... Hosszú ez a hét, az biztos.
    És most már biztos, hogy nem csak én vagyok gonosz ;D
    pusz

    VálaszTörlés
  3. Szia.
    Nagyon gonosz volt... :P Már nagyon várom a frisst, felcsigáztál.

    VálaszTörlés
  4. De most méééérr ??? Ez nagyon nagy gonoszság volt a részedről .....:S :D de azért szrtlk :D <3 :D mikor lesz friss ?? JÖHETNE MÁR EGY ILYEN ELŐZETES UTÁN !!!!! wáááá :D Xd
    pusza
    Ficsi

    VálaszTörlés