Mivel időközben összejött 3 komi (aminek én nagyon örülök és köszönöm Gitkának, Timsinek és Keshának), úgy gondoltam rakok fel egy kis részletet a 28. részből! Gitka kitartása és Mikulás alkalmából megenyhültem. Szombaton hozom a fejezetet, mert addig sajna tanulnom kell. (Pszichológia vizsga nem épp a szíven csücske!)
Szóval itt a mini részlet:
"- Szia. Milyen napod volt? – mondtam egy puszi után. Még mindig körbe röhögve a fejemet.
- Szia. Semmi nem volt. – olyan komor volt, mint még soha.
- Valami baj van? Olyan rossz kedved van?
- Nem, nincs semmi. Csak fáradt vagyok. Jut eszembe, milyen napod volt?
- Egész jó. Megismerkedtem közelebbről két emberkével, volt három tűrhető előadásom. hát asszem ennyi.
- Az jó. Baj lenne, ha most elmennék fürdeni és lefeküdnék utána. Kivagyok!
- De még csak 7 óra van?! De nem baj. Majd holnap átjövök és csinálunk valamit.
- Jól van. Majd holnap!
Tudom ez egy gonosz részlet, de ezzel is csak a kíváncsiságotokat szeretném fokozni, hátha akkor nem kell ilyen sokat várnom a komikra!!
Pusz
(L) Nagyon!
VálaszTörlésÉs tényleg gonosz vagy....
Véégre! :) De megint szombatig... Hosszú ez a hét, az biztos.
VálaszTörlésÉs most már biztos, hogy nem csak én vagyok gonosz ;D
pusz
Szia.
VálaszTörlésNagyon gonosz volt... :P Már nagyon várom a frisst, felcsigáztál.
De most méééérr ??? Ez nagyon nagy gonoszság volt a részedről .....:S :D de azért szrtlk :D <3 :D mikor lesz friss ?? JÖHETNE MÁR EGY ILYEN ELŐZETES UTÁN !!!!! wáááá :D Xd
VálaszTörléspusza
Ficsi