
Hát köszönöm szépen!! Ez a második díj amit kapok a blogolás folyyamán! Van egy másik blogom, ahol szintén kaptam egy díjat! (http://breeco.blogol.hu/)
1. Kedvenc filmem a P.S. I love you!
2. Imádom a focit!
3. Kedvelm Paolo Nutini zenéjét!
4. épp egy indiai filmet nézek.
5. Mindenem a családom.
6. Legjobbarátnőmet a gimiben ismertem meg és ezentúl kb 150 km-re lesz tőlem. :(
7. Nem nagyon rajongok a közösségi oldalakért!
Akiknek tovább adom:
http://ajovoszerelme-bynesszi.blogspot.com/
Hát bocsi,de nem rég küldtem tovább egy hasonló díjat így csak ez jutott eszembe!!
Szóval Köszönöm Gitka!!
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése