2010. július 22., csütörtök

Kiváló szerkesztő díj


Hát köszönöm szépen!! Ez a második díj amit kapok a blogolás folyyamán! Van egy másik blogom, ahol szintén kaptam egy díjat! (http://breeco.blogol.hu/)

1. Kedvenc filmem a P.S. I love you!
2. Imádom a focit!
3. Kedvelm Paolo Nutini zenéjét!
4. épp egy indiai filmet nézek.
5. Mindenem a családom.
6. Legjobbarátnőmet a gimiben ismertem meg és ezentúl kb 150 km-re lesz tőlem. :(
7. Nem nagyon rajongok a közösségi oldalakért!

Akiknek tovább adom:

http://ajovoszerelme-bynesszi.blogspot.com/

Hát bocsi,de nem rég küldtem tovább egy hasonló díjat így csak ez jutott eszembe!!
Szóval Köszönöm Gitka!!

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése