2010. július 18., vasárnap

A kezdet...

Hello!
Gondoltam írok egy sztorit! Az ötlet még az érettségi előtt megfogalmazódott bennem, de csak most jutottam el odáig, hogy folytassam is valamilyen szinten! Majd barátnőm adta a kezdő lökést a dologhoz, hogy felkerüljön az oldalra, mivel ő is megosztotta a történetét!!

Hát az én történetem (az ővével ellentétben) egy hétköznapi lányról szól és nem szerepelnek benne sem tinisztárok, sem egyéb híres embrek! Ez pusztán egy történet. Történet egy lányról, aki a hétköznapi gondokkal és a szerelemmel küzd!!

Időről időre írom majd a sztorikat És várom a kommenteket!

Hát... Várom az érdeklődőket!

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése