2012. február 7., kedd

52. Képek

Hello-hello!


Tudom, már megint régen jelentkeztem, pedig nincs semmi dolgom. Vége a vizsgaidőszaknak és a többi... Sajnos van egyéb gondom, ezért ilyen akadozó a dolog, de igyekszem. 
Holnap jön a fejezet, és itt vannak most a képek. 
Kaptok egy kis segítséget hozzá, mert elég nehéz lenne anélkül, szerintem... De a történeti részét, nektek kell kitalálni, de csak holnapig....

***



Hanna



Marci és Anita





Gábor



Andris


Orsi




A többi a ti dolgotok! :D

2 megjegyzés:

  1. Az odáig megvan, hogy Hanna nyaralni viszi a szüleit...öhmm, vagy fordítva? :)
    Aztán belép a színbe egy pasi, meg egy csaj. A pasi talán szemet vet vkire ;) akire nem kellene... és így jön képbe a kórház. XDD

    Második teória:
    Ez a Gábor (akire emlékeznem kellene? )valami jó barát és Réka is velük megy a nyaralásra. Orsi meg összejön Andrissal. A kórház meg, öhmm... valaki rosszul lesz? Lehet hogy Réka anyai örömök elé néz, és rosszul lett? Cagy egy egyszerű nyaralásos baleset?

    Egyebek:
    Hanna Rékával marad amíg a szülei élvezik egymás társaságát. Közben Réka találkozik ezzel a Gáborral (aki most sem rémlik :$, de sztem valami rokon lesz... vagy orvos... !!!!....Hanna megbetegszik amíg ott van és be kell vinni a kórházba és egy szexy dokibácsi alias Gábor nézi meg, és randira hívja Rékát.
    Ennyi! Na kitaláltam?

    VálaszTörlés
  2. Hhahahaha. Gitka, rohadt jók az ötleteid. Tök jókat szakadtam...
    Az én ötletem a következő:
    Elmegy a Szabó család nyaralni és magukkal viszik Rékát. Ott találkoznak három másik nyaralóval, ahol egy párt alkot Orsi és Gábor. Aztán az Andris lesz az, aki szemet vet Rékánkra.
    És miért van olyan érzésem, hogy Roninak lesz köze a kórházhoz?

    VálaszTörlés