2012. február 9., csütörtök

Bejelentkezés

Hello!

Nem kép, nem fejezet az, amivel most jelentkezem.
Már egy ideje terveztük Gitkával, hogy kellene valami, ahol megörökíthetjük a közösen alkotott vacsoráinkat és megoszthatjuk azt másokkal is. Így született meg egy gaszto-blog ötlete, amit egy hosszú folyamat során végre megalkottunk...
Szóval, hogy mi kerül az asztalunkra, megleshetitek, ha benéztek a GiBo Ízélményei oldalra....
Jó szórakozást hozzá! :D

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése