Sziasztok!
Ez a harmadik díj, amit az oldalam kap!
Köszönöm szépen a díjat Gitkának!
7 dolog rólam:
1. Pécsen tanulok andragógia szakon.
2. Albérletben lakom barátnőmmel, így nem kell 150 km-t utaznom, hogy találkozzunk! ;)
3. Van (biztosan) egy férfi olvasóm! Köszönöm a bizalmat Steven Blunt!
4. Nagyon érdekel a pszichológia.
5. Szeretek főzni, sütni, de mosogatni nem! :D
6. Csak egy hete van magyar címe is a történetemnek!
7. Szeretem a citromos dolgokat.
Akiknek tovább adom:
1. Benedicta
2. Amy és Kesha
3. Timsi
4. Nilla
5. Nilla másik blogjának is, ahová az idézeteket írja.
Köszönöm még egyszer, hogy gondoltál rám, bár remélem nem csak ilyenkor!! :D
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése