Hello mindenki!
Elég hosszúra sikerült ez a szünet, tudom. A nyaram nem úgy alakult, mint ahogy a kis intermezzo előtt reméltem, így nyúlott meg egy kissé. A héten hozom a fejezetet, ezt biztosra ígérem. Minél előbb próbálom befejezni, hogy végre olvashassatok. Bár nem biztos, hogy annyira tetszeni fog a történet folytatása. Lényeg a lényeg, ha nem lesz világ vége és semmi extra dolog a héten fejezet és remélhetőleg én is visszatértem.
Addig is jók legyetek és szobatiszták! :D
Egy kis zene nektek kárpótlásul. (Bár ez lehet csak engem dob fel... xD)
Of monsters and men - Little talks
Csóközön! :D
Nekem tetszett a zene, a többit meg megbeszéltük. :))
VálaszTörlés