2012. szeptember 4., kedd

Helyzetjelentés

Hello mindenki!

Elég hosszúra sikerült ez a szünet, tudom. A nyaram nem úgy alakult, mint ahogy a kis intermezzo előtt reméltem, így nyúlott meg egy kissé. A héten hozom a fejezetet, ezt biztosra ígérem. Minél előbb próbálom befejezni, hogy végre olvashassatok. Bár nem biztos, hogy annyira tetszeni fog a történet folytatása. Lényeg a lényeg, ha nem lesz világ vége és semmi extra dolog a héten fejezet és remélhetőleg én is visszatértem.

Addig is jók legyetek és szobatiszták! :D

Egy kis zene nektek kárpótlásul. (Bár ez lehet csak engem dob fel... xD)

Of monsters and men - Little talks

Csóközön! :D

1 megjegyzés: