2012. április 17., kedd

Hiánypótló

Sziasztok!

Remélem vannak még emberkék, akik felnéznek az oldalra a szünet ellenére.
Hogy enyhítsem egy kicsit haragotok mértékét hoztam egy videót! Jót a lelkivilágomnak a mai napon.
Remélem felismeritek a "régi" ismerőst! :D
Puszi
Breeco

http://www.youtube.com/watch?v=_kg05Z7EX2Y

3 megjegyzés:

  1. Persze, h. emlékszem rá! Oh, hello... CK befigyel. :P
    És hogy mosolyog...

    VálaszTörlés
  2. Én csak most akadtam az oldalra, de annyira tetszett, hogy körülbelül 1,5 hét alatt az elejétől a végéig, töviről hegyire elolvastam. Egyszerűen annyira tetszett, hogy nem bírtam abbahagyni, mikor elkezdtem olvasni egy fejezetet. :D
    Úgyhogy kicsit vérzik a szívem, hogy szünet van. :(
    És remélem, ez elég buzdítás volt egy újra. :P

    VálaszTörlés
    Válaszok
    1. Szia Fanni!

      Köszöntelek a blogomon és nagyon örülök, hogy ennyire tetszett... Lassan kezd körvonalazódni a folytatás, de nem ígérek semmit.
      Határozottan pozitív dolgo számomra, hogy még létezik ember, aki kíváncsi arra, amit alkotok.
      Még egyszer köszi!
      Szia

      Törlés