Még nem a fejezettel jöttem, csak egy kis kedvfokozóval. Tehát a következő fejezet elején lesz, majd a következő képeknek fontos szerepe. Hogy kik vannak a képeken? Remélhetőleg könnyen rájöttek majd, hogy melyik képen, ki látható. Amennyiben nem, kénytelenek lesztek elolvasni a következő fejezetet. :D :D
Jó nézelődést! A héten mindenképpen hozom a következő fejezetet. Pontos napot nem ígérek, de már dolgozom rajta.
Pusz: Breeco
***
Na, jó! Ez így lehet, hogy kissé nehéz lesz... :S










alig jöttem rá egy-kettőre...
VálaszTörlésigyekezz!!!!!!!
Na, így utólag rohadt jók lettek. :)) De fejezet előtt ötletem sem volt egy csomóra. Geri milyen vicces már. XDD
VálaszTörlés