Nem fejezettel jövök, hanem egy számomra öröm hírrel!
Történetem 3 díjat is kapott. Mind a hármat Drága Ziziklubtársamtól, Betsytől. Nagyon szépen köszönöm neki mindet! De csak kettőt rakok ki, mert az egyiket már megkaptam egyszer!
Ezt a díjat három embernek küldeném tovább:
az egyik Timsinek. Remek novellái vannak. Ajánlom mindenkinek.
A másik drága Gitkám, aki folyamatosan eláraszt díjakkal. És hát az ő blogjai is remekek.
Utoljára, de nem utolsó sorban Nilla idézetes blogja. Mindig találok nála egy-kettőt, ami jobb kedvre derít.
Ezt is három embernek küldeném tovább. (Bár nem biztos, hogy így fogalmaznám meg pontosan a díjat, de az ő történeteik mindenképpen megérdemelnek egyet...)
Az egyik Gitka története (ha az előbb úgy is a másik blogja kapott díjat! :D). Bétaként majd hogy nem kötelességem... Na, jó csak vicceltem. Tényleg nagyon jó!!
Aztán Nilla Csillag leszel...-je kapja még.
És végül Timsi története, aminek ez jó hely a reklámra is! Szóval olvassátok, mert olyan világba repít el titeket a soraival, amiket nem láttok (olvastok) mindennap.
A díjakhoz kapcsolódnak szabályok is, amiket én (gonosz módon átalakítok egy picit, lévén én se tudom megoldani az 5 emberes tovább küldés dolgot... )
Szóval küld tovább annyi embernek, amennyinek akarod. És árulj el egy-két titkot magadról...
Jöjjenek a titkok:
1. Gitka befolyásolására Gleeholic lettem (ma hallottam ezt a kifejezést... Elég érdekesen hangzik. :S)
2. Az utóbbi időben nem nagyon jön az ihlet... Szóval hisztivel lehet fejezetet elérni nálam... :S
3. Vannak rövidke szösszeneteim, amiket egyszer mutattam meg Gitkának, aki felnevetett az egyiken, ezért azóta se látta rajtam kívül más...
Hát akkor ennyi lenne mára..... Fejezet még nem tudom, mikor fog következni... De igyekszem. :D
köszönöm! (L)
VálaszTörlésKirakom, amint elmúlik a bénaságom...
Ez gonosz volt nagyon... :(
Tegyük hozzá azt is, hogy fogalmam sincs, miért nevettem akkor, de tuti, hogy nem azon. Emlékszel az idézetes blogodon lévő szösszenetre? Na az isteni lett!
Szóval ez nem volt szép... azóta is könyörgöm, hogy elolvashassam... :) ( sikertelenül)