2010. november 5., péntek

A legjobb főszereplő díj!

Sziasztok!

Három kedves embertől kaptam egy díjat! Nagyon szépen köszönöm nekik: Amy, Krissz és Gitka!





Szabályok:
Köszönd meg, akitől kaptad, s linkeld be a nevét!
Tedd ki a logót!
Írj magadról és/vagy a főszereplődről 3 dolgot!
Küldd el max. 10 embernek, linkeld be és értesítsd őket, s írd le a nevük/ blogjuk mellé a főszereplője (vagy főszereplői - attől függ mennyi van) nevét (ja, és csak olyan személy kaphatja meg, akinek saját, egyedi főszereplője van, nem olyan, akit valaki már kitalált, pl. Bella vagy Renesmee)


Három dolog a főszereplőmről (mert hát ezt a díjat ő kapta):
- A szülei befolyására ment kertépítő mérnöknek. Szíve szerint pszichológiára ment volna. (Van egy kis hasonlóság a főszereplőm és köztem.De csak minimális!)
- Attila volt az első számára (rengeteg szempontból!).
- SPOLIER: Szeged fontos szerepet fog játszani az életében.


Nekik adom tovább:
- Timsi -> Már várnak rám a Pokolban : Zack és Bianca (nem tudtam közülük választani!)
- Kesha -> Bolondok hajója : Soléne
- Nilla -> Csillag leszel : Bethany


Szóval köszönöm mégegyszer!! 

3 megjegyzés:

  1. Szia!
    Köszönöm a díjat tényleg nagyon jól esik, de mivel én is csatlakoztam Benina kampányához engedelmeddel nem teszem ki a blogomra:) Viszont ha szeretnél kérdezhetsz három dolgot rólam vagy a főszereplőmről:) Remélem nem haragszol rám, mert visszautasítóm ezt a megtiszteletetést, mert tényleg nagyon örülök, hogy rám gondoltál:) Még egyszer köszönöm szépen ha kérdezni szeretnél tudod hol találsz:)
    puszi
    Kesha

    VálaszTörlés
  2. Szia!
    Köszönöm, és az én flúgos Zackem és nem komplett Biancám is. :D
    pusz

    VálaszTörlés
  3. Szia! :)
    Köszönöm szépen! Nagyon-nagyon örültem a díjnak! :P
    Ja, igen, Keshával egyetértek, hogy nem szokásom kipakolni a képeket, de mivel én ugyanúgy számításba veszem, nyugodtan kérdezhetsz tőlem is! :)
    Puszi! :)

    VálaszTörlés