2011. december 24., szombat

Merry Christmas!!

Hello-hello! 


Hát eljött egy újabb karácsony, amit én nagyon vártam. Szeretem nagyon ezt az időszakot! És hát a szereplőim is szerettek volna meglepni titeket valamivel.

Először is keresni akartam egy olyan számot, ami illik az ünnephez, de annyi jó van, hogy nem igazán tudtam választani. Szóval van egy nagyon jó kis videó, ezzel szeretnék kedveskedni nektek...
Fredde Grede : Christmas mix



Kellemes Karácsonyi Ünnepet nektek...


És akkor jöjjenek a szereplőim...





Réka

“Hogy mit jelent a karácsony számomra?  Az év legvarázslatosabb időszaka. A rengeteg fény a városokban, ahogy beragyogják a hóval borított tájat. Egyszerűen imádom. Hogy a szeretet ünnepe? Nem hiszem, hogy ezen az egyetlen napon kellene csak egymást szeretnünk. Akkor mivel több ez, mint a többi hétköznapi nap? Hát pont azzal, hogy ezeken a napokon nem számít semmi más, csak, hogy együtt legyél azokkal, akiket szeretsz. Nem az számít, hogy magát a szeretet ünnepeljétek, hanem az, hogy figyeljetek egymásra. Hogy lásd meg, amit máskor nem. Hogy érezd meg, amit máskor nem. Pár nap erejéig nem számítson, hogy hol dolgozol, hogy mit csinálsz majd a héten, hogyan kezded majd a hétfőt. Nem, annak kell a középpontban állnia, hogy minden hétköznapi monoton dolog kint marad az ajtón. A karácsonyfa illata, a mézeskalács, a bejgli… Annyira részei az ünnepnek, mint a hó, a fények és a meleg tea. Ahogy belépünk a szobába és megcsapja az embert a karácsony jellegzetes illata, az emberek szívét átjárja egy leírhatatlan érzés. Abban a pillanatban átjárja minden porcikánkat a boldogság és egy levakarhatatlan mosoly ül ki az arcomra 3 napra. Ez az én karácsonyom! A boldogság, az összetartozás érzése…”
 


Adam

“A karácsony egy ugyanolyan ünnep, mint a többi. Nem szól másról, mint a végtelen pénzköltésről. Ki milyen ajándékot kap. Mennyire találjuk ki a másik vágyát. Mennyivel vettem nagyobbat, mint a másik. Aztán egy héttel később el is felejtjük, hogy mi volt. Elfelejtjük azokat a „boldog” perceket, amiket akkor éltünk át. Nem hiszem, hogy ez annyira szükséges lenne. Pont olyan, mint a többi nap…”



Roni

“Hogy miért is jó a karácsony? Hát a rengeteg ajándék. Kapunk és adunk és kapunk… És hát a rengeteg sütemény, meg a fahéj illata… Az a legjobb az egészben… És persze együtt van a család… Ami néha annyira nem is jó, de ez van… Őket nem válogathatjuk meg, igaz? De azért szeretem őket…”



Geri

“Ez egy nagyon szép ünnep. Együtt a család. Sok hó van, remélhetőleg. Mindenki kap valami ajándékot és nem a méreten van a lényeg, hanem a szándékon. Hát igen… Azt hiszem ennyi… Anyum ilyenkor főzi a legklasszabb kajákat. Imádom ilyenkor a nagy evéseket…”



Attila

“Szeretem a karácsonyt, mert rengeteg szép emlékem kötődik hozzá. Amikor anyával díszítettük a fát, vagy nagymamának segítettem a bejgliben. Vagy akár azok az ünnepek, amiket Rékával töltöttünk. Tényleg rengeteg olyan emlékem van, ami a karácsony közeledtével egyre többször jut eszembe és csal mosolyt az arcomra. Soha nem az ajándék volt a lényeg. Nálunk már egy héttel előtte elkezdődött a készülődés. A házat körbe raktuk égőkkel, megvettük a fát, a mézeskalácsház… Ez az egyik legszebb ünnep egész évben… “


3 megjegyzés:

  1. Szia!!!

    Látom ide már eljutott a Jézuska:)
    Azt hiszem minden szereplőd magát adta ebben a pár mondatban... Nekem Geriée a kedvencem...a rettentő sok kajálás :D

    Nagyon Boldog Karácsonyt Neked!

    pusz: csibimoon

    VálaszTörlés
  2. Hiányoltam Zacket. XDD
    Roni és a családhoz való hozzáállása...most mond, hogy nem! ;)
    Köszi és itt is(már nem tom hány helyen kívántam, de ismétlés...) Boldog, Békés Karácsonyt kívánok!

    Puß
    Gitka

    VálaszTörlés
  3. Hehe ez jó lett! :D
    Nekem is Gerié tetszett a legjobban. Adam meg milyen negatív már. Réka hathatna rá ilyen téren :D
    Puszcsí:D
    És boldog karit! :D

    VálaszTörlés